Bezduszność wojny zobaczyć można najbardziej w oczach ludzi

5 marca 2024

"Bezduszność wojny zobaczyć można najbardziej w oczach ludzi" - powiedział Siergiej Łojko jeden z autorów zdjęć prezentowanych na wystawie Twarze Wojny prezentowanej do 25 marca na 4Peronie.
Podczas wernisażu 1 marca 2024 r. wysłuchaliśmy niezwykłych relacji Roberta Czepielewskiego, dziennikarza TvZachodnia i korespondenta TVP, który wielokrotnie odwiedzał Ukrainę podczas toczącego się tam konfliktu wojennego. Obok Rusłana "Absurdowa" (korespondenta wojennego) i wspomnianego Siergieja Łojki (rosyjskiego pisarza i fotografa) Robert jest autorem reporterskich zdjęć, pokazanych na tej przejmującej wystawie. Na wernisaży wzruszający był występ Olgi Voloshok, która zagrała na bandurze dawnym ukraińskim instrumencie z 68 strunami.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy !

23 kwietnia 2024
KLESZCZ na 4P