Bal Retro na Lodzie 2019

Bal Retro na Lodzie 2019 na najwyżej położonym lodowisku w Polsce.
Pod Szrenicą na lodowisku w Parku Rozrywki „Esplanada” w Szklarskiej Porębie, zjawiło się kilkudziesięciu miłośników Retro wyposażonych nie tylko w stroje ale i łyżwy z początków XX wieku.
Świetna zabawa dla wielu pokoleń od początkujących po zaawansowanych w jeździe na łyżwach. Przepiękne stroje z minionej epoki, piruety i przeróżne figury kręcone na lodzie a nade wszystko fantastyczne humory, to wszystko niezmiennie towarzyszyło uczestnikom balu. Niezwykle efektownie wyglądał też ognisty szpaler sztucznych ogni. Tradycją prawdziwego balu, której w Szklarskiej Porębie nie mogło zabraknąć były wybory króla i królowej we wszystkich kategoriach wiekowych.
Dziękujemy serdecznie za wsparcie i poczęstunek ECO Hotelu Sasanka, Hotelu Kryształ – za najbardziej rozgrzewającą zupkę fasolową gór Karkonoskich na ogonach wołowych. Podziękowania dla RPR Esplanada za przygotowanie Lodowiska i świetną oprawę dla wszystkich uczestników.
Piotr Zamorski za niezawodną klimatyczną muzykę, Bożena i Marek Wysoccy za przygotowanie atrakcji oraz Rufi Rafi za tzw. Tworzenie twórczego chaosu dla rozweselenia uczestników i publiczności. To on był sprawcą chwilowego załamania pogody podczas balu, oczywiście z przymrużeniem oka.
Dziękujemy panu burmistrzowi Mirosławowi Graf za wytrwałą obecność i wręczanie nagród ze słowem otuchy.
Dziękujemy wszystkim śmiałkom Retro za udział i wspaniałą atmosferę.
Organizator: MOKSiAL