Dzień Kobiet z MOKSiAL-em

Końcówka tygodnia to dobry czas na wspomnienia z minionego intensywnego, w pełni przeżytego weekendu. Nasz zaczął się w ✨ piątek wieczornym spotkaniem z cyklu Terra Incognita. Prelegent przeprowadził nas przez malownicze górskie szlaki Rumunii i kręte wąskie uliczki jej uroczych miast. Krzysztof Rostek, dziękujemy za tę piękną multimedialną podróż i wyostrzenie podróżniczego apetytu! 

✨  Sobota upłynęła w kobiecym kręgu. Świętowanie Dnia Kobiet zaczęłyśmy od treningu mięśni dna miednicy z Moniką Milczarek. Równolegle startowały dziewczyńskie warsztaty Zmapuj Siebie. Zdrowy i pyszny poczęstunek przygotowała dla nas Nikoleta Dzierżęga z Naturalnie Dobrze. Na koniec dnia mogłyśmy się oddać pasji tworzenia na motankowych warsztatach z Moniką Krakowską. Dziękujemy Wam jeszcze raz nasze drogie prowadzące za współtworzenie wspierającej atmosfery tego dnia, przekazaną wiedzę i Wasze ciepło! 

✨  Niedzielny Dobry Wieczór z Pakosińską był kolejną chwilą oddechu od codzienności i okazją do poznania słodkich i gorzkich fragmentów życiorysu artystki, z czego nawet te gorzkie przedstawione były w pogodny, wręcz awanturniczy, właściwy Pani Katarzynie sposób. Nie było możliwości choć raz nie zaśmiać się na głos w trakcie spektaklu. Miód!