Dzień Otwarty w MOKSiAL

Za nami Dzień Otwarty w Ośrodku Kultury. Mimo niesprzyjających okoliczności przyrody działo się! Kameralna wyprzedaż garażowa okazała się bardzo owocna, większość szperaczy wyszła z sali swapowej z jakimś łupem. Tętno podbił nam pokaz energicznej jogii HIIT, po czym wyciszyliśmy się na pokazie guru aerial jogi z chustami. Podziwialiśmy tancerkę tańca brzucha i nawet nauczyliśmy się krótkiego układu choreograficznego na lekcji pokazowej tańca ludowego. Młodsi zwiedzający mieli szansę przygotować obraz „Pani Jesień” na zajęciach plastycznych, polepić z gliny na warsztatach ceramiki czy skonstruować szkielet budowli z drewnianych patyków na krótkiej lekcji z architektury.
Osoby zachęcone pokazami artystek i instruktorek zapraszamy do zapisów na nasze warsztaty artystyczne, taneczne i ruchowe pod numerem: 605 226 941.
Uwaga! Zainspirowani sugestiami uczestników, planujemy zorganizować koleją imprezę wymianowo-sprzedażową w listopadzie. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu – szczegóły już wkrótce.