FESTIWAL NIETRAFIONYCH PREZENTÓW
&
ZIMOWY SWAP

28/01/2023, 4PERON SZKLARSKA PORĘBA GODZ. 16:00 – 19:00

• Ile razy w życiu dostaliście w prezencie skarpety? Szósty raz kubek, czy piąty raz tą samą książkę , pomijając nawet fakt , że nie czytacie romansów? A może firanki mimo , że od 10 lat rolety w oknach, a albo szampon,
kiedy włosów na głowie dawno brak…

Tak, właśnie brzmi definicja nietrafionego prezentu!

Ale nic się nie martwcie dla innej osoby te rzeczy mogą być wymarzone, wręcz nawet bardzo pożądane. Dlatego przejrzyjcie swoje prezenty od Mikołaja i wpadajcie na 4PERON. Można się wymieniać, sprzedawać i puścić niechciane rzeczy w drugi obieg. W ten sposób możecie być modni, albo po prostu być świadomymi konsumentami troszczącymi się o naszą Planetę! Dajcie szanse przedmiotom na drugie życie!

• ZIMOWY SWAP ? niepożądane prezenty to nie wszystko! SWAP-y to już nasza „klasyka gatunku” . Kolejny raz wymieniamy się rzeczami , które od dawna zalegają w domach, na strychach czy piwnicach. Można upolować prawdziwe perełki. Co tym razem będzie niekwestionowanym, najbardziej zadziwiającym hitem? Już wkrótce się przekonamy!

• A jeśli jesteś małą lokalną rękodzielniczą manufakturą, która dzierga sobie coś na drutach, czy wywarza piękne zapachy i smaki, albo tworzy niepowtarzalną biżuterię to wydarzenie również jest dla Ciebie!

• Było już o nietrafionych prezentach, zimowym swapi-e, produktach hand-made, ale prawdziwym powodem dlaczego to robimy jest oczywiście spotkanie i rozmowy przy dobrej kawie !!!

Zatem widzimy się na 4PERONIE

I na koniec garść kwestii organizacyjnych:

– wstęp na wydarzenie jest wolny,
– osoby, które chcą się wystawić, wysyłają swoje zgłoszenia na adres: kultura@mok.szklarskaporeba.pl formularz dostępny w komentarzu wydarzenia, na stronach www.moksial.pl , www.szklarskaporeba.pl
– decyduje kolejność zgłoszeń,
– dysponujemy przestrzenią wystawienniczą, ale ilość stołów jest ograniczona, wieszaki i stojaki
prosimy zabrać ze sobą,
– pytania? Jak najbardziej można zadawać, kontakt: tel. (75) 717 36 14 wew. 23 i na wspomniany powyżej mail.

formularz zgłoszeniowy