Dziś przychodzimy do Was z zaproszeniem na pierwszą Wyprawę Czarodziejską w ramach projektu RozeGraj Szklarską! Będzie spacer-niespodzianka po tajemniczym miejscu, warsztaty z tworzenia gier planszowych dla osób w każdym wieku oraz spotkanie z wyjątkową gościnią – Panią Urszulą Wiącek, współautorką „Legend Karkonoszy i okolic”, na których opierać się będzie fabuła gry planszowej „CzaroDzieje”. My już przebieramy kopytkami z radości!

WYPRAWA CZARODZIEJSKA
Sobota | 31 lipca 2021 | godz. 10:00
* zbiórka od godziny 9:40 przed budynkiem MOKSiALu na Słowackiego 13 w Szklarskiej Porębie

PROGRAM:
10-11:30 W DROGĘ! – ekscytująca podróż-niespodzianka do tajemniczego, legendą owianego miejsca w Szklarskiej Porębie
11:30 – 13:00 WARSZTATY – Jak się robi grę planszową?
Wspólne testowanie, burza mózgów oraz tworzenie gry planszowej i terenowej „CzaroDzieje”, której akcja dzieje się w Szklarskiej Porębie, a fabuła oparta jest na lokalnych legendach
miejsce: Ogród Ducha Gór koło Muzeum Hauptmannów na ul. 11 listopada
13:00 SPOTKANIE z Panią Urszulą
informacje i zapisy:
607 045 970
*** Poszczególne etapy wycieczki mogą nieznacznie się przedłużyć. Podczas wydarzenia obowiązują aktualne obostrzenia epidemiologiczne.
Program Ministerialny „Kultura Dostępna 2021”