Serdecznie zapraszamy na koncert Darii Zawiałow 21.02.2019r. (czwartek), godz. 20:00, Blue Mountain Resort.
Daria będzie również gościem podczas Festiwalu Trójka Górom, gdzie spotka się z Piotrem Stelmachem o godz. 18:00 na Skwerze Radiowej Trójki.
Bilety do kupienia w MOKSIAL-u oraz Referacie Promocji, cena 40zł.

Spotkanie Piotra Stelmacha z Darią Zawiłow
Czwartek, 21 lutego, godz. 18:00, Namiot Spotkań, Skwer Radiowej Trójki
Wstęp wolny

Artystka o mocnym głosie i równie silnej osobowości. Zadebiutowała w Od przedszkola do Opola. Większość wciąż pamięta ją z udziału w X-Factorze i Mam Talent, Bo dziś słysząc nazwisko Zawiałow odpowiada się: wokalna petarda! Kim jest Daria Zawiałow? Tego spróbuje się dowiedzieć Piotr Stelmach

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Przebojem weszła na polski rynek muzyczny. Jej znaki szczególne to wyjątkowy głos i silna osobowość sceniczna. Zadebiutowała w Opolu, gdzie zaprezentowała swój singiel „Malinowy Chruśniak” i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar – Opolską Karolinkę.
W 2017 roku ukazał się jej pierwszy album „A Kysz!”, nad którym pracowała wraz z przyjacielem i producentem Michałem Kuszem. Płyta okazała się dużym sukcesem – promujące go single zdobyły szczyty list przebojów, a teledyski osiągnęły wielomilionowe liczby wyświetleń. Koncerty Darii są bardzo żywiołowe, pełne rockowej energii i świeżego brzmienia. Po debiucie gościła na największych polskich festiwalach ( m.in. na Open’erze, Orange Warsaw Festivalu, Męskim Graniu, Kraków Live Festival), a jej pierwsza klubowa trasa koncertowa przyciągnęła tłumy!
Daria Zawiałow wraz z producentem Michałem Kuszem stworzyli również autorską wersję utworu Wojciecha Młynarskiego „Jeszcze w zielone gramy”, który w styczniu 2018 roku wspiął się na 1. miejsce „Listy przebojów Programu Trzeciego”.
Daria Zawiałow otrzymała 2 nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach „Fonograficzny debiut roku” oraz „Album roku alternatywa”.
Aktualnie w rozgłośniach radiowych można usłyszeć najnowszy singiel Darii „Nie dobiję się do Ciebie” zwiastujący album,