Początek „Majówki”  zapowiada się  K O N C E R T O W O . Dobre muzyczne brzmienie zapewnią zaprzyjaźnione ze Szklarską Porębą dwa zespoły Argies & Paprika Korps. 

Po koncertach szykuje się after party , a za konsoletą stanie nie kto inny jak  Kosmos Mega  Sound System, który powstał w 1994 r. w Szklarskiej Porębie. Przez 27 lat DJ Jasiek zagrał ponad 660 imprez i oczywiście liczymy, że jego muzyczna kariera będzie trwała nadal w kosmicznej przestrzeni. Koncertową Majówkę rozpocznie taneczną rozgrzewką 2 maja na 4PERONIE. Rezerwujcie termin i przybywajcie.

KIEDY: 2.05.2022 (poniedziałek)

Start

godz. 19:00 Kosmos Mega Sound System 

godz. 20:00 koncert Argies

godz. 21:30 Paprika Korps

do godz. 1:00 after party Kosmos Mega Sound System 

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie

Wstęp 20 zł, bilety w sprzedaży w dniu koncertów. Sala „4PERON” ul. Dworcowa 10 ( przy Dworcu kolejowym PKP)

O ZESPOŁACH:
Argies

Zespół Argies powstał w 1984 roku w Rosario w Argentynie. Choć muzycznie ich korzenie sięgają brytyjskiego punka lat 70-tych, obecnie w ich muzyce można dostrzec wpływy ska, reggae, dub, a wszystko to okraszone rock’n’rollowym sznytem z latynoskim szaleństwem w tle. 

Zespół cały czas podróżuje po świecie grając od Azji przez Europe po Amerykę Południową.

 W Szklarskiej Porębie zagrali po raz pierwszy już 20 lat temu i zakochali się  w tym miasteczku,   jak sami piszą.

 

Paprika Korps

Formacja z Opola swoją muzykę określająca mianem heavy-reggae. Pierwszy tak często koncertujący zagranicą polski zespół z kręgu muzyki reggae. Wystąpili już w ponad 25’ciu europejskich krajach i w większości z nich zapraszani są regularnie na trasy koncertowe. Szklarską Porębę odwiedzą kolejny raz.