Działacze i Działaczki Kultury a także jej Odbiorcy i Odbiorczynie ze Wszystkich Krajów łączcie się i łączmy się! A z okazji święta Działacza i Działaczki, mamy dla Was wszystkich pyszną muzyczną gratkę – koncert zespołu Mikromusic w akustycznym wydaniu! Spotkajmy się na 4 PERONIE 29 maja, czyli niedzielę, w muzyczna podróż ruszamy o 19:00.
 
Bilety w cenie 40 zł (miejsca nienumerowane) do kupienia tutaj:
 
 
… lub w dniu koncertu na 4 PERONIE od godziny 18:30.
 

Mikromusic Acoustic Trio – Koncert z okazji Dnia Działacza i Działaczki Kultury
29 maja 19:00
4 PERON, ul. Dworcowa 10

Twórczość Mikromusic jest określana jako avant pop lub art pop. W swoich kompozycjach inspirują się słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Mogą pochwalić się występami na najważniejszych festiwalach w Polsce i za granicą.
Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na takich festiwalach jak Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards. Oglądalność teledysków Mikromusic na YouTube sięga kilkudziesięciu milionów. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce” oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2020 r.
 
Mikromusic w składzie Acoustic Trio to:
Natalia Grosiak – wokal
Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło – gitara basowa