Drogie i Drodzy, Szklarska działa, w jedności siła!

Już 3 kwietnia spotkamy się na 4 PERONIE na charytatywnym wydarzeniu – Szklarska UKRAINIE! Będzie to koncert lokalnych artystów i artystek, wystąpią:

wystąpią: Dzieci i Młodzież z Ukrainy, Chór Porębianie, Dzieci i Młodzież uczęszczające na zajęcia w MOKSiALu, Mejkap, Karolina Lipska, Ewelina Gorayska, Hipnoise oraz gwiazda wieczoru – Retrofonik!

 Występy poprzeplatamy licytacjami dzieł szklarskoporębskich artystów i artystek – przekazano nam wiele pięknych okazów, informacje o nich będziemy sączyć do dnia koncertu, jesteśmy naprawdę podekscytowani perełkami, które mamy Wam do zaoferowania!

 
Cena biletów no koncert z licytacjami : od 10 złotych w górę, kupujecie bilety za tyle, ile możecie lub chcecie.
 
Bilety możecie kupić w sekretariacie MOKSiAL do 1 kwietnia, będą też dostępne przed samym koncertem. Płatność za bilety gotówką lub przelewem na konto:
66109019260000000148595768
 
UWAGA! W dzień koncertu odbędzie się też kiermasz rękodzieła, wstęp na kiermasz WOLNY, już teraz dotarło do nas mnóstwo słodziakowych, gustownych, designerskich rękodzielniczych cacek, info również niebawem!
Płatność za wylicytowane dzieła oraz produkty rękodzielnicze – gotówką, dziękujemy Wam za zrozumienie!
Otwórzcie serducha Kochane i Kochani, cały dochód z wydarzenia czyli z biletów, licytacji i kiermaszu zostanie przeznaczony na działania wspomagające dzieci dotknięte kryzysem wojennym w Ukrainie przebywające obecnie w Szklarskiej Porębie.
 
Szklarska UKRAINIE
3 kwietnia 2022 | godz. 16:00
miejsce: 4 PERON, Dworcowa 10, Szklarska Poręba
bilety na koncert z licytacjami: od 10 zł w górę, kupujesz za tyle, ile chcesz
 
 Do zobaczenia!