Przedstawiamy kolejną z atrakcji, które szykujemy dla Was, Drogie Kobiety, z okazji zbliżającego się Waszego święta. W sobotę 7 marca odbędą się w MOKSiALu warsztaty pn. „Trening mięśni dna miednicy” skierowane do pań w każdym wieku, w tym również do kobiet w ciąży*) i po porodzie.

Będą to warsztaty teoretyczno- praktyczne w spokojnej, relaksującej atmosferze. Jeśli chodzi o teorię, zostanie omówiona anatomia dna miednicy, nawyki w toalecie i prawidłowa postawa, obniżenie narządów i nietrzymanie moczu oraz problemy z tym związane. Praktycznie – panie nauczą się w jaki sposób napinać i rozluźniać mięśnie dna miednicy, ćwiczenia w różnych pozycjach.

Warsztaty poprowadzi mgr Monika Milczarek , fizjoterapeutka, terapeutka uroginekologiczna, terapeutka treningu mięśni dna miednicy wg szwajcarskiej koncepcji Bebo. Zapraszamy!

*) w przypadku kobiet w ciąży konieczne jest zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do udziału w ww warsztatach

_______________________________________
Sobota, 7 marca 2020, godz. 10:00-13:00
miejsce: sala gimnastyczna Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie, ul. Słowackiego 13
WSTĘP WOLNY, zapisy:
warsztaty@mok.szklarskaporeba.pl
lub
(+48) 605 226 941