Działamy! Wprawdzie spotykać się nie możemy, ale jest jeszcze sieć, i to tam się niedługo widzimy! Zapraszamy Was na webinar z cyklu Terra Incognita inspirowany nadchodzącym świętem. Opowiadać będzie himalaistka, podróżniczka i żeglarka – Monika Witkowska.

Naszą podróż zaczniemy na słynnej z tajemniczych posągów Wyspie Wielkanocnej, później natomiast przeskoczymy m.in. na Filipiny gdzie dokonuje się autentycznych ukrzyżowań (spokojnie, nikt nie umiera :)), a nawet do Gwatemali gdzie odbywają się niezwykłe procesje po dywanach kwiatowych. Autorka pokazu opowie też o swoich świętach wielkanocnych w Adampolu – polskiej wiosce koło Stambułu i o święconce w kasku wspinaczkowym w bazie pod Everestem.

Zapraszamy Was zatem do posłuchania! Info dla przedświątecznie bardzo zajętych – w webinarach fajne jest między innymi to, że słuchając i zerkając można robić inne rzeczy, np. malować pisanki, kroić warzywa na sałatkę, podjadać pyszności z koszyczka przygotowanego pod święconkę gdy nikt nie widzi i inne 🙂 Do zobaczenia!

MONIKA WITKOWSKA – himalaistka, (zdobyła trzy ośmiotysięczniki i Koronę Ziemi), podróżniczka (odwiedziła ok. 180 krajów świata), żeglarka (na koncie m.in. dwukrotne opłynięcie Przylądka Horn, rejsy przez Atlantyk, Pacyfik czy Przejście Północno-Zachodnie) oraz zapalony nurek. O swoich wyprawach pisze w artykułach i książkach. Więcej o autorce na stronie www.monikawitkowska.pl oraz na fb: Monika Witkowska – Podróże małe i duże.

_______________________

Wielkanocne Podróże – TERRA INCOGNITA on-line

kiedy:  PIĄTEK 2 kwietnia