Uwaga! Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet prowadzimy zapisy na wspierające warsztaty dla dziewczyn pn. „Zmapuj Siebie”. Nie wątpimy, że każda z uczestniczek wyniesie z nich coś dla siebie, poczynając na choć jednej inspiracji w głowie, a na mocy płynącej ze spotkania w kobiecym kręgu kończąc.

Poniżej słowami prowadzących:

Zmapuj Siebie to projekt, który wspiera młode dziewczyny w odkrywaniu siebie, swoich potrzeb i marzeń, a potem w znajdowaniu własnego wewnętrznego kompasu wskazującego kierunek w stronę sensu i celu.
To podróż, w której ważne jest doświadczanie, próbowanie, poznawanie i poszerzanie horyzontów. Będziemy patrzeć na siebie i świat z ciekawością, rozglądać się po możliwościach, które mamy i które daje nam świat. Całość proponujemy Ci we wzajemnym wsparciu innych dziewczyn, które są w podobnej sytuacji.
Zmapuj Siebie nie da Ci odpowiedzi, jaki zawód jest dla Ciebie odpowiedni. Nie wręczymy Ci listy zawodów, w których się sprawdzisz. Za to proponujemy Ci coś bardziej niezwykłego – wsparcie w ustawieniu Twojego kompasu na kierunek, który biegnie w stronę czucia się ze sobą dobrze.

W cyklu warsztatów, które proponujemy przejdziemy przez różne aspekty eksplorowania siebie i swoich doświadczeń, żeby zobaczyć, w którą stronę chcę pójść w tym momencie w moim rozwoju i jak zdecydować o tym 'co dalej?”. ?

________________________________
– kiedy: 7 marca (sobota) 2020, godz. 12:00 – 18:00 (w międzyczasie przerwa na lunch)
– gdzie: Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie, ul. Słowackiego 13; sala konferencyjna (1 p.)
– warsztat dla dziewczyn w wieku: od 16 l.
– wstęp wolny, obowiązują zapisy na adres email:
kultura2@szklarskaporeba.pl
-więcej informacji po nr: 607 045 970
________________________________

Prosimy uczestniczki o zabranie ze sobą na warsztat (będziemy przypominać):

– 1 zdjęcia siebie z dzieciństwa, które lubią
– 1 koca / dużego szala, na którym będą mogły się położyć
– ciepłych skarpet – będziemy chodzić boso 🙂
– obiadu / lunchu (w MOKSiALu będzie tego dnia poczęstunek, lecz nic „na ciepło”; mamy zaplecze kuchenne z mikrofalówką 🙂