Filmowe lato

Wczoraj (27.08) filmem „Cudowny chłopak” zakończyło się Filmowe lato w zasięgu Orange na kartę. W trakcie 3-dniowej imprezy, która odbyła się w terminie 24-26.08 br. mieszkańcy Szklarskiej Poręby oraz turyści mogli w niecodziennych okolicznościach, bo u stóp Szrenicy oglądać zobaczyć filmy w gwiazdorskiej obsadzie. Pierwszego dnia można było zobaczyć „Iluzjonistę”. Niestety deszczowa aura popsuła niedzielne plany filmowe i zaplanowany pokaz filmu „Kochankowie z księżyca”. Nie zraziło to jednak osób, które licznie przyszły na ostatni dzień pokazu filmowego, aby zobaczyć wspomniany wcześniej film „Cudowny chłopak”.
Dziękujemy organizatorom za wybranie Szklarskiej Poręby jako miejsca, w którym odbył się ostatni w tym roku pokaz filmów w ramach Filmowego lata w zasięgu Orange na kartę, mamy nadzieję, że w przyszłym roku Filmowe lato ponownie przyjedzie do naszego Miasta. Chcielibyśmy podziękować również Sudetom Lift, pensjonatowi Stanica Górska oraz Żywieckiemu Szałasowi, którzy pomogli w organizacji Wydarzenia.
Patronat medialny nad trasą objęły: Kino TV – Filmy twojego życia, „Viva”, „Uroda Życia”, „Party”, Polska Press, wydawca serwisu Naszemiasto.pl oraz dzienników i tygodników regionalnych w całej Polsce.