Ideą tego wydarzenia było zachęcenie całych rodzin do aktywności z dala od tabletów i telefonów komórkowych - pokazanie, jak niewiele trzeba aby się dobrze bawić i miło spędzić czas na świeżym powietrzu.
Pogoda dopisała, atrakcji było co nie miara, znalazły się również łakocie i przekąski a na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.
Ukoronowaniem tego dnia był towarzyski mecz piłki nożnej dla nieco starszych bywalców boisk. Rywalizowały ze sobą drużyny OLD BOYS Biała Dolina oraz drużyna KOPALNI SPRZĘTU oraz goście.
Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej przy wsparciu animatorów oraz wypożyczalni „KOPALNIA SPRZETU”. Serdeczne podziękowania dla rodziców ze Stowarzyszenia „Światełko” za udział wraz z pociechami i upieczenie pysznych ciast.
MOKSiAL dziękuje również Grzegorzowi Maruszczykowi – PLAKATOWI za udostępnienie swoich utworów, które towarzyszyły nam podczas zabaw – TWIERDZA RECORD jest wielka :)
Dziękujemy wszystkim za udział – mamy nadzieję, że się Wam podobało.

• Odsłon: 39
  • Odsłon: 37