Terra IncognitaPaździernikowe spotkanie z Terra Incognita było opowieścią o realizacji marzenia z dzieciństwa.

Na trasie koncertowej madame JEANPIERRE promującej nową płytę „My Self Love” znalazła się Szklarska Poręba. W sobotni wieczór zespół czarował publiczność w Blue Mountain Resort. Ich muzyka to emocjonalne kompozycje, oscylujące wokół nowoczesnego jazzu, które wchodzą w reakcje z liryką. Wystąpili w składzie:
Joanna Markowska – śpiew
Maciej Muszyński – gitara
Jędrzej Łaciak – bas akustyczny
Bartek Staromiejski - perkusja
Koncert był impreza towarzyszącą Krokus Jazz Festiwal.

Sprzatanie Szklarskiej Poręby Kilkadziesiąt litrów różnego rodzaju śmieci zostało zebranych podczas sobotniego (20 maja) sprzątania Szklarskiej Poręby.

XI Ogólnopolski Festiwal Psychologii Procesu POPKreacje 2017.

ćWICZENIE Z aGĄ1Katering4Darek1

Pisanki woskiem malowane, barwione w roślinnych wywarach,  oryginalne kartki świąteczne, filcowe dekoracje czy wymyślne słomkowe figury, takie cuda można było własnoręcznie stworzyć podczas organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury warsztatów wielkanocnych.

Miedzianka w Chacie Izerskiej

miedz5

Z przyjemnością informujemy, że zakończenie SKI RETRO FESTIWALU 2017 było równie atrakcyjne jak jego otwarcie.

Nasza drużyna U-8 wystąpiła na wojewódzkim finale o „Puchar Tymbarku”.  Zagraliśmy z zespołami z Legnicy, Wałbrzycha i Lubiąża.

Małe na okładkę strona moksial

Podczas dolnośląskich ferii zimowych Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie zaoferował mieszkańcom i przyjezdnym gościom warsztaty rozwijające kreatywność, umiejętności kulinarne i zdolności muzyczne.