Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

taniec

Miejsce - MOKSiAL, sala gimnastyczna

odpłatność:

60 zł miesięcznie (za 4 spotkania) - płatne z góry za miesiąc

Zapisy i informacje pod nr tel. 75 717 36 14 lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli lubisz tańczyć, chcesz spotkać fajnych ludzi, dać się porwać na parkiecie – przyjdź do nas!
Rozwijając swoje pasje pod okiem wykwalifikowanego instruktora z pewnością zachwycisz znajomych na niejednej imprezie tanecznej. Godziny dobrej zabawy pozwolą nam na stworzenie profesjonalnego zespołu tanecznego.

Taniec nowoczesny to kompilacja wielu stylów tanecznych charakteryzująca się dynamiką, różnorodnością i miękkością ruchów górnych partii ciała z równoczesną szybką pracą nóg. Łączy w sobie elementy hip-hop, pop, r&b, salsa, jazz czy funky. Zajęcia z tańca nowoczesnego  rozwijają poczucie rytmu, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała, stymulują rozwój psychoruchowy i koordynację.

Informujemy Państwa, że opłaty za zajęcia i warsztaty organizowane w MOKSiAL, można dokonywać również na konto bankowe.

Informacja do przelewów bankowych

Odbiorca Wpłaty:

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej

ul. Słowackiego 13, taniec58-580 Szklarska Poręba

Bank PKO BP: 06 10202124 0000830201095595

Tytułem: Imię i Nazwisko Uczestnika, warsztaty z tańca nowoczesnego/Hip Hop za miesiąc ...