Mjusic draka dla zwierzaka

Czas na relację z Mjuzik Draki dla Zwierzaka. Udała się! Dziękujemy Wam za tak liczne jak na obecne specyficzne czasy przybycie, dobrą energię w trakcie występów, zainteresowanie fantami z garażowej wyprzedaży i przede wszystkim za wielkie serce dla naszych braci mniejszych. Zaskoczyła nas pozytywnie kwota, którą udało nam się zebrać dla Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt! I na pewno nie jest to ostatnia taka akcja w Szklarskiej Porębie.
Dziękujemy Wam, Ludmila Riabkowa, ks. Tomek Metelica, Pizzeria Izerka, Katarzyna Ślimak Kowalska z Lcn Polska, malAga. Handmade with care, Ewa Waniowska i innym osobom, które przekazały fanty na wyprzedaż garażową. Osoby, które nie zdążyły, a chciały też nas wspomóc informujemy, że zbiórkę fantów prowadzimy nadal – w planach kolejne pro-zwierzęce akcje, o których będziemy niebawem informować! ⚡️
Hotelom Hotel Bornit, Blue Mountain Resort, KRUS Granit głębokie ukłony za przekazanie koców, ręczników i pościeli dla podopiecznych DIOZu.
Dziewczynom z grupy tanecznej Bharatanatyam 'Mayura’ jeszcze raz podziękowania i brawa za piękny pokaz klasycznego indyjskiego tańca i oczywiście wiwatujemy naszym gwiazdom – Sarze Kozak i Trio z Retrofonik :: swing jazz dixie retro band za wspaniałe koncerty – power był! ?
Dziękujemy wolontariuszom z Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt za znalezienie czasu i przybycie (wiemy, jak bardzo jesteście zajęci) i dzielenie się miłością do zwierząt. Do następnego razu!