Piknik Sportowy

Aura postanowiła spłatać zimowego psikusa i zaplanowany na 28 października Niedzielny Piknik Sportowy zamiast planowo odbyć się na ORLIKU, odbył się na haki sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1.

Bezapelacyjnie wszystkim tym, którzy stawili się, aby aktywnie i miło spędzić czas należą się wyrazy uznania, pierwszy atak zimy nie był im straszny. Dziękujemy Naszym wiernym odbiorcom za obecność i wspólną zabawę. Było kameralnie, integracyjnie i wielopokoleniowo. Takie wydarzenia pokazują, że wiek nie gra roli, a wspólna zabawa i aktywny wypoczynek łączy. Największe emocje  budził  piłkarski mecz kobiet – w końcu dzieci mogły się odwdzięczyć swoim mamom  gromkim dopingiem za wsparcie jaki otrzymują od nich na co dzień kiedy to one rywalizują.  Spotkanie sędziował Burmistrz Szklarskiej Poręby, któremu serdecznie za to dziękujemy J

Symboliczny przechodni Puchar MOKSiAL-u trafił na ręce najmłodszej żeńskiej zawodniczki Laury Gadawskiej. Najmłodszy uczestnik dziecięcych zmagań Stasiu miał niespełna  2,5 roku, co nie przeszkodziło mu, aby ukończyć wszystkie zaplanowane tego dnia konkurencję.

Rozstaliśmy się z podwyższonymi poziomami endorfin i uśmiechem na ustach , nikt głodny do domu nie wrócił bowiem w strefie „regeneracji” na uczestników czekały wypieki i przeróżne owoce.

Dziękujemy Pani dyrektor SP Nr 1 za udostępnienie Sali gimnastycznej, naszym animatorom Pawłowi i Magdzie za wsparcie i Fundacji „KOBOLT” za zaangażowanie przy organizacji tego wydarzenia.