WOŚP 2022

 

 

 

Gramy do końca świata!

Zebrana kwota to 10367,57 pln ,25.10 euro ,122kc i 50 kopiejek .

Wczoraj był wyjątkowy dzień, dzień w którym wośpowe serduszka zalały Szklarską Porębę. Aura trochę dokuczała ale nie przeszkodziła mieszkańcom i turystom zajrzeć na Skwer Radiowej 3, gdzie zorganizowaliśmy 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na początek Dj Jasiu z Kosmos Mega Sound System, czyli Janusz Lichocki podgrzał atmosferę rytmicznymi dźwiękami. Przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr.2 dały super występ za co należą się podziękowania im, rodzicom i Paniom przedszkolankom za przygotowania.

Nadleśnictwo Szklarska Poręba, Lasy Państwowe zorganizowało super warsztaty i quizy nie tylko dla dzieci

Karkonoski Park Narodowy obdarował nas ciekawymi publikacjami.

Największe zaangażowanie wykazał Blue Mountain Resort, pyszny poczęstunek,gorąca lemoniada, kiełbaski na ognisko, gadżety dla dzieci oraz Pokaz szalonego naukowca z Time gates Bramy Czasu z Jeleniej Góry do tego Skrzydlata Ferajna czyli żywa , która ze stoickim spokojem kwestowała wraz ze swoim opiekunem.Dla nich i obsługi wielki ukłon za ogromne Odwiedziły nas kucyki ze Zwierzaczkowo tak im spodobało, że nie chciały wracać Bardzo dziękujemy za wizytę.Klub Retro pokazał stroje z epokiTo nie koniec , pyszności i słodkości dostarczyli Czarny Kamień Resort & SPA, Bistorante 654, Pączkarnia Różana ze Szklarskiej Poręby. Do pomocy w kwestowaniu zaangażowały się Radne Małgorzata Drużkowska, Małgorzata Fiodorow, Dorota Romańczuk-Morawska.

Mariusz Bachta oraz Hubert Pyczak, dwóch wolontariuszy, na których zawsze można liczyć.

W Restauracja Topollino wolontariusze mogli się zagrzać napić herbaty i zjeść ciepłą zupę co było niezwykle ważne przy wczorajszej pogodzie.

Trochę hałasu ale też wielkie zainteresowanie wzbudziły rajdowe samochody z ZEBRA rally&racing team, Panowie przekazali również gadżety na licytację WOŚP, o których wkrótce poinformujemy. Do licytacji mamy również Vouchery do Spa z Platinum Mountain Hotel & SPA oraz z Czarny Kamień Resort & SPA. Na licytację wystawimy także inne przedmioty , które z pewnością przypadną komuś do gustu.Imprezę poprowadził niezawodny i dowcipny Piotr SłowińskiWieczór zwieńczył świetny występ młodego artysty ze Szklarskiej Poręby Stachu Łuć „Pastuch” zgromadził sporo fanek i fanów ,muzyka rozgrzała nie tylko młodzież Dziękujemy

Organizatorem wydarzenia była Szklarska Poręba oraz

Moksial w Szklarskiej Porębie.

Podziękowania dla Wszystkich zaangażowanych w pomoc tym większe, ze impreza się odbyła bezkosztowo

MOPS Szklarska Poręba pozyskał wolontariuszy

OSP Szklarska Poręba udostępniła swoje pomieszczenia do liczenia pieniędzy.

Nadleśnictwo Szklarska Poręba

Karkonoski Park Narodowy

Straż Miejska bezpiecznie dostarczyła zebrane pieniądze do Sztabu w Karpaczu pod, który byliśmy podpięci dziękujemy za wspólne połączenie mocy

Komisariat Policji zorganizował szkolenie dla wolontariuszy oraz przekazał odblaski.

MZGK SzklarskaPoreba

Wielkie podziękowania dla pracowników MOKSIALw Szklarskiej Porębie za stawienie czoła warunkom pogodowymoraz Wszystkim Wolontariuszom.W Światełku do nieba o godzinie 20.00 miała nas wesprzeć Straż Pożarna, niestety w czasie wczorajszego, bardzo wietrznego dnia potrzebowano Naszych Strażaków w wielu innych miejscachNa obecną chwilę udało się zebrać 10000plnKwota się zwiększy o licytowane przedmioty. Oficjalną wartość podamy za tydzień.

Dziękujemy, że byliście z Nami <3