Szklarska Poręba jest kobietą - wernisaż fotografii
W czwartek (19 marca) spotkaliśmy się na wernisażu wystawy fotografii Joli Igielskiej „Szklarska Poręba jest kobietą”.
To był spokojny wieczór – pełen uważności, rozmów i emocji. Wystawa prezentuje różne oblicza kobiet związanych ze Szklarską Porębą – ich historie, światło i delikatność. Każda z bohaterek jest inna, ale razem tworzą spójną, poruszającą opowieść.
Prezentowane fotografie są efektem wyjątkowej sesji zdjęciowej, zrealizowanej 7 marca w przestrzeni 4 Peronu i jego okolicach.
Wystawę można oglądać do 14 kwietnia 2026 roku na 4 Peronie.
Zapraszamy do odwiedzin i osobistego spotkania z pracami artystki.