To już pewniak – w piątek 26 lutego o godzinie 19:00 spotykamy się w Chacie Izerskiej na kolejnym spotkaniu z cyklu Terra Incognita!
A o to, co o samym spotkaniu mówi nasz prelegent, Michał Szczęśniak:
„Będąc w Ameryce Południowej, nie planowałem wyprawy na Antarktydę, ale skoro byłem tak blisko (na pewno bliżej niż z Polski) to dlaczego nie spróbować. Koszt takiej eskapady jest szalenie drogi od 6 do 8 tysięcy dolarów, oczywiście nie było mnie stać na takie przedsięwzięcie. Jedynie pozostało mi marzyć. Usłyszałem w radiu piosenkę Kevina Johansena, gdzie słowa refrenu brzmiał: „jak pięknie jest marzyć, marzenia nic nie kosztują, marzyć i nic więcej, marzyć z oczami otwartymi, jak pięknie jest marzyć, to nic nie kosztuje, oprócz czasu”
Zapraszam do poznania mojej historii, podczas której zabiorę Cię do morza marzeń. Opowiem, jak udało mi się spełnić jedno z moich największych pragnień. Zdradzę szczegóły, w jaki sposób można załapać się na rejs bez pieniędzy i wyruszyć w najdalszą podróż, nawet tak odległą, jak Antarktyda.
P.S. W morzu marzeń trzeba umieć się odnaleźć i posiąść umiejętności, aby skierować swoją intencję we właściwym kierunku. Przyjdź, a dowiesz się jak pływać we własnym świecie marzeń.”
Więcej na mojej stronie www.podrozintuicyjna.pl
Pozdrawiam Michał Szczęśniak”
___________________
TERRA INCOGNITA
W morzu marzeń – jachtostopem na Antarktydę
26 lutego 2020 | PIĄTEK | godz. 19:00
miejsce: Chata Izerska w Szklarskiej Porębie Dolnej, ul. Piastowska 32