Spacerownik – dołącz do nas!

Miejski Ośrodek, Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej ogłasza nabór dla młodzieży (13-19 lat) do udziału w projekcie pn.”Spacerownik”, realizowany w ramach programu „Równać Szanse”. Projekt jest finansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, administrowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

 

Celem Programu jest wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie, tak aby młody człowiek z małej miejscowości potrafił samodzielnie i świadomie osiągać wyznaczone przez siebie cele.  Istotą programu „Równać Szanse” są lokalne projekty, które dla młodzieży stanowią wyzwanie i szansę do zrobienia czegoś ważnego dla siebie i swojego środowiska. Są one okazją, by sprawdzić się w nowej roli, nawiązać współpracę z różnymi instytucjami, rozwiązywać problemy pojawiające się w trakcie realizacji projektów. Program wyposaża młodych ludzi w umiejętności skutecznego radzenia sobie w różnych sytuacjach. Jesteśmy przekonani, że to doświadczenie procentować będzie w życiu młodych ludzi – niezależnie od tego, co  z kim i gdzie będą robić.

 

Więcej informacji na stronie  https://rownacszanse.pl/o-programie lub pod numerem tel. 605 226 941, e-mail: warsztaty@mok.szklarska.poreba.pl. Zgłoszeń można również dokonywać na podany numer telefonu i e-mail do 29.01.2021r.  Czekamy na Was!