7 grudnia spotkajmy się w Szklarskiej Porębie na Skwerze Radiowej „Trójki”. Tego dnia odbędzie się tam Jarmark Dobroci, rodzinne wydarzenie z okazji Mikołajek.

W planach wiele atrakcji! Będzie można zakupić dzieła lokalnych artystów, rzemieślników i pszczelarzy a także spróbować dań świątecznych z Bliskiego Wschodu. Odwiedzą nas alpaki z Proszówki i Elfy – pomocnicy Świętego Mikołaja.

Gwoździem programu będzie wspólne ubieranie choinki znajdującej się na Skwerze ozdobami przygotowanymi wcześniej na Mikołajkowych Warsztatach Rękodzieła w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie.

HARMONOGRAM Jarmarku Dobroci:

12:00 – 17:00
Jarmark produktów lokalnych rzemieślników, artystów i pszczelarzy, warsztaty przyrodnicze

od godz. 13:00
Prezentacja i degustacja orientalnych dań świątecznych

13:30-15:30
Spotkanie z alpakami z Proszówki

14:00-16:00
Animacje i konkursy dla dzieci

od godz. 15:00
Wspólne ubieranie choinki na Skwerze Radiowej „Trójki”. Ozdoby można przygotować wcześniej na warsztatach w MOKSiALu, link do wydarzenia poniżej:

https://www.facebook.com/events/943706832651430/

od godz. 16:00
Kolędowanie Eweliny Gorayskiej i uczestników warsztatów śpiewania

Jarmark Dobroci jest wydarzeniem w ramach Projektu „Obecni przy Choince – 0% Alkoholu, 100% Magii Świąt”, który został sfinansowany ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i zrealizowany przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie.

Udział w Jarmarku Dobroci jest bezpłatny. Karta zgłoszenia i regulamin do pobrania na: www.facebook.com/moksialnabialce, www.szklarskaporeba.pl, www.moksial.pl

KONTAKT: kultura2@szklarskaporeba.pl lub (+48) 607 045 970