Niesamowita gratka na zbliżający się Dzień Kobiet! Już 8 marca w Szklarskiej Porębie wystąpi…

Kobiecość, wdzięk i seksapil. Niesamowity uśmiech, który urzeka każdego. Katarzyna Pakosińska !

Podczas tego wyjątkowego spektaklu aktorka odkryje wiele tajemnic, a widzowie zobaczą na scenie kobietę z krwi i kości, w której opowieści każdy odnajdzie cząstkę siebie.
Nie zabraknie wzruszeń, śmiechu, tańca, śpiewu i fantastycznej zabawy, do której oczywiście zaprosimy widzów, a wszystko to w fantastycznej oprawie muzycznej utworzonej przez Grupę MoCarta, która wprost z ekranu towarzyszy artystce na scenie.

Dzięki niezwykłej atmosferze, która tworzy Katarzyna Pakosińska, publiczność może poczuć się nie tylko jak widz oglądający artystkę na scenie, ale też jak gość zaproszony na ciepłe, kameralne i pełne humoru spotkanie.

Zapraszamy !

_________________

“Dobry wieczór z Pakosińską” – monodram Katarzyny Pakosińskiej z multimedialnym udziałem Grupy MoCarta wyruszył w trasę!

Spektakl, który napisał i wyreżyserował mistrz rozrywkowej sceny teatralnej Krzysztof Jaślar, spotkał się ze świetnym przyjęciem widzów w całej Polsce, jak również wśród środowiska artystycznego i krytyków. W Warszawie regularnie prezentujemy spektakl na deskach Teatru Kamienica.

_________________

8 marca 2020 (Niedziela) 19:00
Sala widowiskowa CRR KRUS
Kopernika 14, Szklarska Poręba
_________________

Bilety w cenie 50,00 zł do nabycia w MOKSiALu (Słowackiego 13) i w Informacji Turystycznej (Jedności Narodowej 1) w Szklarskiej Porębie