Szklarska Poręba Nowy Rok 2019 przywita nastrojowym, a jednocześnie pełnym energii koncertem. 2 stycznia 2019 w Kościele p.w. Bożego Ciała w Szklarskiej Porębie gwiazdy polskiej sceny muzycznej zaśpiewają pastorałki pochodzące z najnowszej płyty Ani Rusowicz pt. Retro Narodzenie.

Wśród występujących znajdą się tacy artyści jak:
Ania Rusowicz
Renata Przemyk,
Skaldowie,
Adam Nowak z zespołu Raz Dwa Trzy oraz
Staszek Karpiel – Bułecka,
Natalia Grosiak z Mikromusic,
Marika i Marcelina.
Gwiazdy śpiewać będą również tradycyjne polskie kolędy.

        Podobny w klimacie koncert miał miejsce w Szklarskiej Porębie na początku tego roku. Cieszył się olbrzymim zainteresowaniem i świetnym odbiorem widzów. Dlatego postanowiliśmy powtórzyć to wydarzenie, tym razem z nowym składem gwiazd.

        Na zewnątrz kościoła zamienionego 2 stycznia na salę koncertową, ustawimy telebim, na którym transmitować będziemy wydarzenie na żywo. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie.

        Jesteśmy przekonani, że dla mieszkańców Szklarskiej Poręby i naszych gości propozycja Noworocznego Koncertu na wysokim poziomie artystycznym będzie pięknym rozpoczęciem roku 2019. (MOKSiAL)

Miejsce : Kościół p.w. Bożego Ciała w Szklarskiej Porębie
Czas: 2 stycznia , godz. 18.00
Bilety : 80 zł, wcześniejsza rezerwacja: Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej we Szklarskiej Porębie, tel. 75 717 36 14 wew. 21, sekretariat@mok.szklarskaporeba.pl, lub www.kupbilecik.pl