Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu:

Terra Incognita

Tym razem…

Ludzie Sumatrzańskiej Dżungli

 o których opowie i zaśpiewa

szaman

Remi Kala Atlantika*

oraz

Małgorzata Lachtara*

Miejsce: Chata Izerska w Szklarskiej Porębie Dolnej, ul. Piastowska 32

Termin: 14 grudnia (piątek) 2018, godz. 19.00.

Dobre towarzystwo, możliwość zamówienia piwa lwóweckiego prosto z beczki, jadła walońskiego i innych pyszności gwarantowaneJ

*Remi Kala Atlantika ˗ przewodnik, nauczyciel duchowy, komunikujący się telepatycznie ze zwierzętami, znawca medycyny naturalnej, energoterapeuta, muzyk, szaman z dziada pradziada z Bukit Lawang na Sumatrze. Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania poliglota uczący się obecnie j. polskiego… Bo nawet nie śniło mu się, że wyląduje w naszym kraju i to zimową porą, ale znosi tutejszą aurę dzielnie.

*Małgorzata Lachtara ˗ wiedźma stale latająca między Szklarską Poręba a Sumatrą Północną. Zawsze marzyła o dalekich podróżach, ale gdy pewnego razu poniosło ją na równik, do dżungli, do orangutanów, to trzyma się już tylko tej jednej trajektorii lotu. W magicznej wiosce Bukit lawang wraz z przyjaciółmi założyła fundację na rzecz ochrony lasów deszczowych, a na skraju dżungli buduje polsko-indonezyjski ośrodek rozwoju świadomości i wszelkiej twórczości radosnej. Swym kierunkiem zaraziła już wielu turystów.