Nadciąga 3 edycja pro-zwierzęcej imprezy charytatywnej Mjuzik Draka dla Zwierzaka, czyli w tym roku: MJUZIK DRAKA DLA KOCIAKA! W tym roku chcemy wspomóc organizację lokalną – Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom ”Pod Balkonem Nadziei”, której działania skupiają się na ratowaniu szklarskoporębskich i okolicznych kotków w potrzebie.
 

ROZKŁAD DRAKI:

8 lipca o godzinie 19:00 | „Kedi”

 
w Kinie za Rogiem w Szklarskiej Porębie (ul. Dworcowa 10 czyli tam, gdzie Stacja PKP Szklarska Poręba Górna) – będzie pokaz cudownego, zabawnego i wzruszającego jednocześnie, ogrzewającego serduszka filmu dokumentalnego „Kedi – sekretne życie kotów” ze stambulskimi kotkami, osobami się nimi opiekującymi i samym spektakularnym Stambułem w rolach głównych – tego warto doświadczyć na dużym ekranie!
 
 
bilet na seans: 10 zł, cały dochód z biletów zasili Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Pod Balkonem Nadziei”

 

9 lipca w godzinach 12:00-18:00

na Skwerze Twórców Radiowej Trójki:

trzecia już edycja plenerowej imprezy w szczytnym celu

 
Co będziemy robić:
12-18 JARMARK LOKALNEGO RĘKODZIEŁA, wyprzedaż garażowa i swap ubraniowy w towarzystwie muzyki oraz pyszności do jedzenia i picia
12-16 NO NATURALNIE! rodzinne warsztaty z Karkonoskim Parkiem Narodowym – dla osób w każdym wieku! + konkurs z nagrodami!
          MAMY KOTA – warsztaty z szycia maskotek
MJUZIK: 12-15 dj Daffi, dj AnDee, dj Oktan
               15:30 koncert zespołu Mejkap
               16:30 FINAŁ – koncert zespołu Retrofonik
 
WSTĘP na sobotnią Drakę – WOLNY! 
 
Link do wydarzenia: bit.ly/3nnMTJZ
 
PRZYBYWAJCIE! <3
 
W dalszym ciągu prowadzimy zbiórkę fantów na wyprzedaż garażową,  kontakt: 607 045 970 
 
Cały dochód ze sprzedaży biletów na seans „Kedi”, wyprzedaży garażowej i sprzedaży jedzenia, a także część dochodu z jarmarku rękodzieła zasilą Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Pod Balkonem Nadziei”.
 
 
 

Wizyta w Stowarzyszeniu Pomocy Zwierzętom „Pod Balkonem Nadziei”:

Chcemy Wam pokazać skrawek sekretnego życia pewnego stadka kotów szklarskoporębskich. Odwiedziliśmy Panią Marlenę i jej Mamę, które wspólnie, czasem z pomocą dobrych ludzi, opiekują się szklarskoporębskimi bezpańskimi kotami. W domu Pani Marleny obecnie przebywa 16 kotów, ale pyszczków do zaopiekowania, wykarmienia, wymiziania i pokochania stale przybywa, nie wspominając o dzikich kotach gnieżdżących się w zakamarkach Szklarskiej, których losy Pani Marlena z uwagą śledzi, jest też w Szklarskiej jedną głównych działaczek jeśli chodzi o zapobieganie rozrostowi kociej populacji poprzez wyłapywanie i sterylizację bezdomniaków.

Już 8 i 9 lipca będziecie mogli wesprzeć działalność Pani Marleny, czyli Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom” Pod Balkonem Nadziei w trakcie III edycji Draki dla Zwierzaka, czyli Mjuzik Draki dla Kociaka!