Warsztaty literackie  dla młodzieży

Serdecznie zapraszamy młodzież na wyjątkowe warsztaty pisarskie zatytułowane „,Moja literacka opowieść”. Warsztaty kreatywnego pisania dla osób w wieku od 16 do 19 lat kochających powieści, książki, opowiadania, pisanie i twórczość.

Prowadzi Robert Rient, dziennikarz i pisarz nominowany do nagrody literackiej Nike za powieść „Duchy Jeremiego”.

Każda osoba biorąca udział w warsztacie będzie rozwijała własną, autorską opowieść przy wsparciu prowadzącego. Zwieńczeniem warsztatów będzie wieczór autorski, otwarte spotkanie z publicznością, podczas którego zaprezentowani zostaną młodzi twórcy oraz ich prace.

Jak brzmi Twoja opowieść? Pomożemy Ci ją wyrazić. Przyjdź! Ilość miejsc ograniczona.

Spotkania:

22 i 29 października oraz 5 i 12 września, zawsze od 16:00; miejsce: MOKSiAL, Słowackiego 13, Szklarska Poręba

Informacje i zapisy: 605 226 941 lub warsztaty@mok.szklarskaporeba.pl

______________________________________________________________

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu NCK: Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne. Edycja 2022