Obecna sytuacja związana z epidemią dotyka wszystkich. Rok 2020 przyniósł zmiany w codziennym życiu, z którymi często sobie nie radzimy . Natłok często sprzecznych informacji , nieprzewidywalność jutra tworzy chaos. W czasie głębokich przemian w świecie, to co może dać Ci najlepszą wskazówkę, to kontakt z Twoją wewnętrzną mądrością.

Zapraszam na spotkania (telefoniczne lub online*), podczas których możesz przyjrzeć się swoim kłopotom i znaleźć Nową perspektywę na Nowe Czasy.

Agnieszka Rygiel – od 10 lat prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych i dzieci, relacyjną oraz rodzinną metodą psychologii zorientowanej na proces. Głęboko wierzę i doświadczam tego na co dzień, że każdy człowiek ma w sobie Odpowiedź na najtrudniejsze pytania. Moja praca to pomoc w odkryciu do Niej drogi.

To, co jest niezbędne na początku tej podróży, to odwaga i decyzja o tym, żeby skierować się świadomie w stronę swoich kłopotów.

W ostatnich latach pasjonuję się pracą z dziećmi i ich rodzicami, po to, żeby lepiej mogli żyć ze sobą nawzajem, też w kontaktach ze światem. Fascynuje mnie odkrywanie głębokiego indywidualnego wzorca w relacji rodzic- dziecko, który jest bazą do rozwoju obu stron, jak również odnajdywanie w codziennych kłopotach nowych rozwiązań.

Swoją pracę superwizuję u nauczycieli Instytutu Psychologii Procesu w Warszawie (http://www.processworl.pl).

23 GRUDNIA (środa) 8:00-10:00 lub 15:30 do 17:30

tel. 575 829 888

*możliwa rozmowa przez skype’a lub Messenger po wcześniejszym ustaleniu
telefonicznym