Targowisko  po Sąsiedzku

27 sierpnia 2022, godz. 12:00 – 18:00

Skwer Twórców Radiowej „Trójki”

Zapraszamy na wakacyjne wietrzenie szafy, czyli wymianę ubrań, połączoną z Pchlim Targiem. Na naszym targowisku, będzie można sprzedać rzeczy, które nam są już niepotrzebne, a dla kogoś mogą okazać się skarbem. Ruszcie więc na strychy, do garażu czy i innych zakamarków i poszukajcie różnych przedmiotów, które możecie sprzedać po atrakcyjnych cenach i które dla innych okażą się cenne.

Możecie się targować, wymieniać, kupować, sprzedawać, rozmawiać i dobrze się bawić!

A czym możemy się wymieniać?

Na SWAP PARTY oczywiście ciuchami, butami, torebkami, książkami, biżuterią i to co w szafie znajdziemy, na Pchli Targ zabieramy wszystko co w ręce wpadnie: bibeloty, starocie, antyki, rękodzieło, zabawki, AGD, elektronika itp.

Ponadto na  „Targowisku po Sąsiedzku” będzie można zaopatrzyć się w

produkty od lokalnych wystawców.

Poza oczywiście możliwością wymiany, będzie to idealny pretekst do spotkania się i rozmowy, a nade wszystko cieszymy się że  przedsięwzięcie ma wymiar ekologiczny i sprzyja naszej PLANECIE 🙂

Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 22.08.2022r . Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji poniżej:

karta zgłoszenia i regulamin do pobrania tutaj:

kartazgłoszenia

regulamin

….. lub w sekretariacie w siedzibie MOKSiAL

zgłoszenia należy przesyłać na adres: e:mail: kultura2@mok.szklarskaporeba.pl lub składać

w sekretariacie MOKSiAL

tel. ( 75) 717 36 14 wew. 22