Czas wypłynąć na nowe nieznane wody, czyli odpalamy cykl Terra Incognita 2021! ?? Póki co on-line, ale bądźmy dobrej myśli, w końcu uda nam się spotkać! Serdecznie zapraszamy Was na spotkanie z Michałem Szczęśniakiem, autorem książki „Podróż Intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach”.

Michał opowie o Ameryce Południowej, w której spędził 3 lata ☀️????? Jak sam mówi, pozamykał wszystkie sprawy w Polsce, sprzedał forda focusa i kupił bilet w jedną stronę.  Zabierając ze sobą najcenniejszą walutę świata – czas. Odrzucił tradycyjny sposób podróżowania z przewodnikiem w ręku i postanowił zaufać przeznaczeniu. Na samym początku wyprawy popsuł mu się telefon, co spowodowało odcięcie od świata. Poczuł się wolny od zobowiązań, bez połączenia z siecią, zdany tylko na siebie. Wtedy zaczął używać wewnętrznego GPS-A i kierować się najlepszą nawigacją na świecie, czyli własną intuicją ?☘️?

⚡️ Fragment książki:

„W podróży intuicyjnej najłatwiej zrozumieć kim się jest naprawdę. Dzieją się rzeczy, które mają się wydarzyć, a nie te, które są zaplanowane. Podążając tą ścieżką, człowiek odkrywa siebie, a to według mnie największy sens podróżowania”

⚡️ Michał o sobie:

Nazywam się Michał Szczęśniak i jestem pasjonatem podróży i rozwoju osobistego. Podróżuje od wielu lat, ale na uwagę zasługuje ostatnia podróż, która trwała 3 lata po Ameryce Południowej. Całą podróż odbyłem niskim nakładem budżetowym, podróżowałem auto-stopa i jachto-stopem. Obecnie jeżdżę po Polsce i dziele się moimi doświadczeniami. Opowiadam o tym, jak wykorzystać intuicję podczas podróżowania. https://podrozintuicyjna.pl/ Jestem również autorem książki „Podróż Intuicyjna- Droga w dwóch kierunkach”, która miała premierę 24 czerwca 2020 roku.