4 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Już z chwileczkę, już za momencik ruszają warsztaty letnie dla dzieci z MOKSiAL-em!

Informacje o wystawach pokonkursowych 3 x STATION International Salon of Photography 2022 z dokładnym harmonogramem i adresami wewnątrz artykułu, zapraszamy do odwiedzania!

Nadejszla wiekopomna chwila, Drogie i Drodzy, szykuje nam się trzecia edycja Draki, czyli pro-zwierzęcej imprezy charytatywnej Mjuzik Draka dla Zwierzaka!  W tym roku konkretniej – dla Kociaka.  Już 9 lipca gramy dla lokalnego, po sąsiedzku, szklarskoporębskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom ”Pod Balkonem Nadziei”, którego działania skupiają się na pomocy bezdomnym kotom. Obecnie ***PROWADZIMY ZBIÓRKĘ FANTÓW*** w ramach imprezy, szczegóły w artykule!

Z wielką radością i dumą  zapraszamy Was, Drogie i Drodzy, na wernisaż wystawy POŁĄCZENIA, który odbędzie się już w ten piątek na 4 PERONIE.  Będzie można ją oglądać się w terminie od 17 czerwca do końca sierpnia 2022. Składają się na nią prace zrealizowane w rożnych materiałach (drewno, brąz, kamień, żeliwo ) a także filmy wideo oraz obrazy. Wystawa prezentuje różne postawy twórcze, a jej idea zawarta w tytule odnosi się do międzyludzkich relacji, ale także do zjawiska przemieszczania się i podróżowania.

Nic nie znaleziono

Niestety, ale nic nie odpowiada kryteriom wyszukiwania. Spróbuj ponownie z innymi słowami kluczowymi.